Adidas Nitrocharge 3.0

Shitet nga: Lindi 30 Gsh 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Shes Patika te futbollit Adidas nitrocharge 3.0 (pa thumba, fantastike per futsall, parket dhe fusha te mbluluara), te ardhura nga Britania, te paperdorura asnjehere....Numri (42-43)

Per me shume shikoni fotot, jane te tilla...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim