Bijardo dhe fliper

Shitet nga: bekim 15 Pri 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Shitet biljardo dhe fliperi ne gjendje te mire dhe shum te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim