Bilardo

Shitet nga: Endrit 25 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Bilardo ësht n gjendje t'rregullt
Bilardo ka:
3 komplete t topav rezerv
2 trekanqa
5 shtega,dhe mbajtsen e shtegav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim