Biljard

Shitet nga: biljardo 09 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Shitet biljardi ne gjendje perfekte me 6 shtega dhe 2 par topa si dhe. Ka 60 zhetona bo ashtu edhe 100 kapuqa te shtegav qmimi osht 600 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim