Flipper

Shitet nga: Florian 17 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Shitet Flipper I Ardhur nga Zvicrra shum I mir shum pak i perdorur per me shum info lajmerohuni ne nr. +37744866310 dhe ne viber ne nr. +37744309728
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim