Kopaqka

Shitet nga: rigon 01 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
jane nga zvicra Nr.42.5 dhe Nr.44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim