Mjet per zhvillimin e aftesive ne basketeball

Shitet nga: laurant ibrahimi 21 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
eshte nje mjet per zhvillimin e aftesive basketbollisteve si te rinj (dhe moshave tjera) per ushtrimin e crosover dhe ushtrime te tjera te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim