Patika Futbolli NIKE

Shitet nga: Drilon 17 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Shes patika futbolli jan shum pak te perdorta dhe jan nr 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim