Shiten bilardo. Pikado. Fliperi

Shitet nga: Lilzim 13 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Shiten bilado 9.5 Pikado Dhe. Fliperi paisjet jan shum te jujshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim