bilardo dhe fliper

Shitet nga: bekim 24 Tet 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
shtiten dhe mdrrohen me ndonje vetur qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim