biliardo nr 7

Shitet nga: arton 18 Shk 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
biliardo nr 7 ne gjendje te mir posedon topat dhe 2 shtega per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim