patika per futboll

Shitet nga: Urim Ajeti 26 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Shes patika dhe kopaqka per fotboll jan te ardhura nga CH
PATIKAT 20€ Nike Mercurial
KOPAQKAT 20€ Nike Mercurial
Mund te na kontaktoni ne viber +38649253524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim