ping pong

Shitet nga: enver 06 Krr 03:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Punojme tavolina ping pongu.
Vetem tavolina pa rrjete dhe reketa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim