Biliardo dhe Fliperi

Shitet nga: Sadullah 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Biliardo dhe fliperi ja ne gjendje te rregullt
Jan te gatshme per pun per me shum info.
Kontaktoni ne numrat tan te telefoni
044178211
044233637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim