Helmet jakne

Shitet nga: bardhyl 06 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
helmet dhe jakne e ardhur nga zvicrra per me shum shifni ne foto
jakna - 60 €
helmeta - 60 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim