Paintball Tippman 98 Custom

Shitet nga: Shkelqim 08 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes 10 cope komplet paintball paisje, pushkat, boca kryesore per mbushje dhe bocat, maskat, veshjet, 38000 plumba rezerv dhe paisjet shtese.
Na kontaktoni permes viberit, gjendemi ne presheve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim