Patika

Shitet nga: fisi 17 Jan 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shiten kepucat dhe patikat si ne foto jane te ardhura nga usa,jane te firmave celvin clain dhe addidass,dhe jane nr.43,44,45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim