Pikado servisim dhe blejm me defekte pikado

Shitet nga: Tafa 09 Krr 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
shiten pikado te reja pa perdor edhe te vjetra
magic dart e re 1700 euro
king dart e re 1300
magic dart e perdort 1000 euro
king dart e perdort 4x modeli i ri 800 euro
king dart model i vjeter 600 euro
Si dhe blejm pikado me defekte
Si dhe bejm servisimin e pikadov boksav
viber +37744660027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim