Shes patika nga zvicrra "nike" dhe "kappa"

Shitet nga: Blerton 27 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes patika t futbollit "nike" mercurial te ardhura nga zvicrra me thuma , nr-41
Shes patika "kappa" nr 41
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim