ps 3

Shitet nga: agim 15 Tet 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
shitet ps 3 ne gjendje te regullt e ka te istaluar 5-2015 dhe 3 loja te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim