shiten

Shitet nga: fisi 17 Jan 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shiten kepucat dhe patikat si ne foto,jane te ardhuranga usa dhe jane te firmes celvin clain dhe aidass,jane nr 43 44 ,45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim