Fustan Nusërie

Shitet nga: Tiara 21 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Fustan nusërie i veshur vetem nje here dhe pa asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim