Fustan i Kuq

Shitet nga: Fustan 04 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Fustan i bukur i kuq per femra per fejesa dhe dasma

Shitet dhe pres blerese serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim