Fustan i Nuserisë -është blerë 1320 E,shitet 200..

Shitet nga: Kiki 19 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani i nuserisë, është blejt në Gjermani 1320 euro (në Troisdorf) para 3 vjetve, është përdor vetëm 1herë (gjatë dasmës) dhe ende e ka kualitetin. Është i ruajtur dhe shumë modern-në trend. Fustanin mund ta shikoni dhe ta kërkoni edhe mendimin e ndonjë stilisti që kupton në këtë lëmi dhe ta vlersojn për qmimin real të tij. Ju mirëpresim! Qmimi është i diskutueshëm për raste të veqanta. F.Mehmeti/Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim