Fustan i Nuserise

Shitet nga: S.L 16 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e bardh te,(nuserise) e perdorur nje here .eshte i ruajtur dhe pa defekte.
Model i vitit 2014.i Dizajnuar me rruza te shkelqyera.eshte blere ne cmim prej 700 euro.
Dhe nje Fustan solemn me ngjyre te pembte e cila kushton 40 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim