Fustanat

Shitet nga: enver 01 Maj 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shiten fustanat e gatshem te sapo qepur poashtu punojme me porosi me shumice dhe pakice per me shume info na kontaktoni ne fb rrobaqepsija anda ose ne nr e telit
Ju mirpresim


Fustani i bardh nga 400 euro ne 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim