Jakne e lekures

Shitet nga: Suzana 18 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Eshte origjinale e paperdorur dhe vjen na zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim