Komplet çizme, kepucë dhe sandale !

Shitet nga: Vigan 21 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shes komplet (kotrum) cizme kepuce dhe sandale te gjitha te pa perdora (te reja) , cimimi super i volitshmen dhe i pa negocueshem. 2 euro per pale nuk munde ti klasifikoni ti zgjedhni vetem komplet sasia mbi 200 pale dhe te gjitha jane per femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim