SHITET URGJENT MALLI / MBYLLET LOKALI

Shitet nga: XXL Butik 24 Maj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Per arsye te mbylljes se lokalit/Butik, shes komplet mallin me cmim te volitshem. Cmimi i furnizimit, si dhe shume artikuj me lire se cmimi i furnizimit.

Malli perbehet prej:

Mantilla per femra.
Shamija,
Blluza,
Funda,
Pantollona,
Jakne.

Si dhe per Shtatzana: Blluza, Farmerka, Pantollona, Funda.

90% e mallit i inportuar nga Turqia. Si dhe shumica jane numra te medhaj,

Cmimi sipas marveshjes.

Per info, kontakto ne e-mail ose tel: 049 664 370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim