Shes oja per nuse

Shitet nga: ?? 16 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shes oja me kmish
Kemi modele te reja dhe tradicionale
Oja me kmish qmimi 200€
Oja pa kmish 180€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim