Vello / Fustan i bardhe nuserie

Shitet nga: Lindita 06 Pri 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shes vellon e darsmes e cila eshte veshur vetem nje dite. Eshte ne nje gjendje shum te mir e re. Ka madhsi 40-42 dhe eshte e punuar nga Valdrin Sahiti e cila ka kushtuar 1,600euro dhe tani shitet 600euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim