Veshje dhe mbathje nga zvicrra

Shitet nga: Skender Ismaili 24 Shk 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Bejme furnizimin e dyqaneve me shumic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim