Veshje të shkurtëra femrash (pantollona apo farm..

Shitet nga: Faruk Shabani 07 Shk 01:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Veshje të shkurtëra femrash (pantollona apo farmerka)
Modele ngjyra dhe Brende të ndryshme të farmerkave dhe pantollonave tëndryshme.
Rrobat janë të reja, me etiketa, janë shumë cilësore, asgjë nuk është emitim (fallso), të gjitha janë origjinale. Çmimi 5 euro për copë. ose nesë bllihen të gjitha së bashku çmimi për copë bie më poshtë.
Mundësi ndërrimi me artikuj tjerë të çfarëdo lloji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim