Veshje të shkurtëra femrash

Shitet nga: Faruk Shabani 07 Shk 01:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Veshje të shkurtëra femrash (pantollona apo farmerka)
Çmimi për copë 5 euro, nëse blihen të gjitha së bashku çmimi për copë bie më poshtë.
Asgjë nuk është emitim (fallso) të gjitha janë origjinale, rrubat janë nga Brende të ndryshme, ngjyra të ndryshme dhe modele të ndryshme, janë të cilësisë së lartë.
Arsyeja e shitjes, Likudim i mallërave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim