fustan nusrie

Shitet nga: olsa 04 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shum I ruajtur dhe I perdorshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim