ADIDAS Training

Shitet nga: Armend 16 Sht 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat ADIDAS Training te ardhura nga Anglia jane model i prodhimit Shkurt/2015 nr 43.Jan te pa perodrura dhe qmimi i tyre ne Angli sillet rreth 170funta,por qmimi qe i shes une eshte 100Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim