ADIDAS training

Shitet nga: armend 14 Sht 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat adidas training.
Model : Shkurt/2015,patikat kan vlere 170 funta mkan ardh nga anlgia,dhe jan original si ne foto nr 43. Cmimi 99Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim