GJEMPERA (duksa)TE RI NGA GJERMANIA SHUM LIR

Shitet nga: Meha 06 Jan 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes 70 cop duksa te ri pa perdor te ardhun nga gjermania shum te mir dhe me qmim shum te lire.
Me shumice nga 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim