JORDAN

Shitet nga: Endrit Shkodra 02 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Ne shitje Jordan Shoe / Sneakers / te zeza Ngjyra : e zez/ngjyr hiri/dhe e kuqe.Jordankat jan te reja original me faktur ne paket sapo kan ardhur prej jashtit,jan numer 42. Per kontakt : 045 521 708 apo ne facebook , Endrit Ysae ,apo www.fb.com/endrit.shkodra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim