Jakne Emporio-armani per dimer

Shitet nga: sami 27 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
shitet - Emporio - Armani Jakne e ardhur nga Zvicra.
Jaknnja asht e lesht brenda
Eshte shume elegante dhe shume e nxehte
Nuk eshte e perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim