Jakne dhe pallto

Shitet nga: jakne dhe pallto 28 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
jakne e likures nr 58 e re edhe pallto nr 56 e re qmimet e para 35euro kurse e dyta 40euro
viber +37745401731
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim