Jakne e holl Pranver-vjesht

Shitet nga: behar 24 Jan 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Jaknen Premium Tech eshte e holl per stinen e Pranveres dhe Vjeshtes Jakna nuk e lshon ujin eshte e perdort po shume e mire pothuajse si e re
NR I JAKNES: xl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim