Kopaqka te futbollit

Shitet nga: Yll 18 Pri 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Kopaqka te futbollit adidas dhe nike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim