Kostum për maturantë (ngjyra e zezë)

Shitet nga: Sabah Fetahu 09 Pri 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Ky kostum është përdorur vetëm një herë nga une, nuk më duhet më, kështu që kam vendosur t'a shes. Është blerë me çmim 210€. Me kostum vjen edhe një kravatë dhe këmishë e bardhë, edhe ato të përdorura vetëm një herë. Gjatësia ime trupore është 1.90 m dhe konstitucion astenik (dobët).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim