Patik

Shitet nga: Astrit 15 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shel dy pal patika original adidas nga zvicrra ni pal zi dhe gold ni pal te gjelberta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim