Patika AIR JORDAN

Shitet nga: Jordan 29 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat Air Jordan , jane te ardhura nga jasht , jane nr.42 , jane shum te rehatshme dhe stabile , kombinohen me gjdo gje etj. I shes per arsye se po me vin te vogla...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim