Patika Jordan

Shitet nga: Ron 25 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Jan patika jordan origjinal nuk kan asni problem por arsyja shitjes esht se sem bojn mo dhe jan numer 38.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim