Patika futbolli ADIDAS

Shitet nga: Adidas 25 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patikat e futbollit ADIDAS numri 44. jon 100% oreginal dhe jon shum pak te perdoruara siq shihen edhe ne foto. ju kisha lut mem kontaktu permes e-mailt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim