Patika nike

Shitet nga: Dardan 23 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Jan te ardhura nga zvicrra dhe jan shum te ruajtshme qmimin eshte i pa livizshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim