Patika origjinale

Shitet nga: Beqir Beqiri 22 Pri 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Nr i patikav ėshtė ma i madhi 37.
Patikat janė origjinale nga Ch,dhe cmimet i kan deri 130€, qe kan kushtuarė.
Cmimi prej 25-40 €, pėr palė.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim